Naše kontroly kvality sú prísne a celistvé. Dodávame iba otestovanú kvalitu.

Kontrola kvality
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Môžete si byť istý, že kvalita našich výrobkov je vždy vysoká.

Zabezpečenie kvality je našou najvyššou prioritou už mnoho rokov. Nielen, že kontrolujeme kvalitu našich výrobkov interne, taktiež spolupracujeme so samostatnými laboratóriami. Výsledkom je, že každý výrobok v našom sortimente vždy spĺňa stanovené štandardy.

Centrálnu úlohu zohrávajú naši produktoví manažéri, ktorí pravidelne kontrolujú kvalitu našich produktov. Všetky uvedené produkty sú testované najmenej dvakrát za rok. To zaručuje spoľahlivú kvalitu. Ak zistíme odchýlku, tovar je okamžite zablokovaný a zakúpený u iného dodávateľa.

Náš systém riadenia kvality patrí už niekoľko rokov k najprísnejším v priemysle. Pravidelne sme certifikovaný nezávislými auditormi podľa štyroch noriem kvality. GASTRO STAR spĺňa normy podľa štandardu ISO 9001, ISO 22000, IFS Logistic a IFS Broker, ktoré stanovujú normy v oblasti veľkoobchodu s potravinami.

Zabezpečenie kvality a kontrola je veľmi dôležitá pre dovoz z krajín mimo Európy, napr. morské ryby. Tieto produkty náš rakúsky partner Kroeswang nakupuje v celých kontajneroch a iba v spoločnostiach, ktoré osobne navštívil. Pred predajom morských rýb z Ázie sa tovar 4 krát kontroluje:

  1. Zamestnancom spoločnosti Kroeswang v Ázii.
  2. Pri dovoze do Európy nezávislým veterinárom.
  3. Cez nezávislé rakúske potravinové laboratórium.
  4. Prostredníctvom odborníkov na potraviny.