Čerstvo upečené rozmanité pečivo je z KRÖSWANG Körberl. Ponúkame Vám klasický chlieb, sortiment pečiva z veľkoobchodu a navyše kvalitné pečivo z pekárne Mack.

Chlieb & Pečivo
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Kedykoľvek čerstvé pečivo pre Vašich hostí.

Ak chcete svojim hosťom kedykoľvek podávať čerstvé voňavé pečivo, nemôže chýbať predpečené a taktiež mrazené pečivo. Preto sú zásoby sortimentu mrazeného pečiva rozdelené do dvoch skupín. Najoblúbenejšie klasické druhy pečiva a takisto vysokokvalitné prémiové pečivo.

 

Klasika

Naše štandardné pekárenské výrobky ponúkajú veľkú výhodu v porovnaní s produktami od iných dodávateľov. Pečivo sa môže piecť v tradičnej rúre na pečenie alebo v konvektomate, t.j. nepotrebujete navyše ďalšie vybavenie v kuchyni. Okrem toho pečivo zostáva dlhšie čerstvé a nie je suché, pretože pekárenské výrobky sa predpekajú iba na 70%.

 

Prémiový sortiment

Pre chrumkavý a čerstvý akcent v Brotkörberl Vám ponúkame najkvalitnejšie pečivo tradičnej pekárne Mack - exkluzívne na Slovensku.

Mack patrí medzi najlepšie pekárne Nemecka a usadil sa v špičkovej gastronómii. Ručná pekáreň dokáže kombinovať gurmánske nároky luxusnej gastronómie s jedinečnou chuťou.

Ako tradičná pekáreň tretej generácie pečie Mack svoj chlieb samostatne s vlastným kváskom - pre odborníka rozhodujúci kvalitatívny faktor pre naozaj dobrý chlieb. Preto kvások slúži nie len ako prostriedok na pečenie, taktiež určuje individuálnu chuť chlebu a robí ho chutným, šťavnatým a s dlhšou trvácnosťou.

Sortiment