Iba tie najlepšie potraviny sú dostatočne dobré pre náš gurmánsky sortiment. Ponorte sa do sveta KRÖSWANG Royal.

KRÖSWANG Royal
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Najlepšie potraviny pre Vaše luxusné recepty.

S KRÖSWANG Royal Vám ponúkame iba potraviny, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Každý jeden produkt od nás bol viackrát testovaný a ochutnávaný. Pre výber sortimentu a zákaznícky servis sme si najali produktového manažéra, ktorý už dlhé roky varí na najvyššej úrovni.

Výsledkom pre Vás je sortiment, ktorý môžete vidieť a ochutnať. Preto nie je nadarmo motto Kroswang-u Royal: "Potraviny pre luxusné recepty." Aby bola táto požiadavka na kvalitu viditeľná, hľadali sme niekoho, kto by symbolizoval naše motto. V ‚Vier-Hauben-Koch‘ sme našli dokonalého partnera Simona Taxachera a jeho vášeň pre nekompromisnú kvalitu, s ktorým chceme dôsledne rozvíjať značku KRÖSWANG Royal. Simon Taxacher nie je k dispozícií iba ako svedectvo, ale tiež vyvíja exkluzívne recepty a dáva nám cenné rady týkajúce sa sortimentu.

Produkty KRÖSWANG Royal sme vybrali nie len pre oceňovanú kuchyňu, ale predovšetkým pre luxusnú gastronómiu a hotelový priemysel. Kuchári s vysokými nárokmi v dobrých reštauráciách si môžu byť istý, že v KRÖSWANG Royal dostanú prvotriedne výrobky na kvalitné jedlá.

Sortiment