Či už sladkovodné alebo morské ryby, čerstvé alebo zmrazené. Naše morské plody a sortiment rýb je možné vidieť a ochutnať.

Ryby & Morské plody
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Ryby a morské plody v najlepšej kvalite.

Ryby sú zdravé. Sú lahšie ako mäso, majú menej tuku a dôležité látky, ktoré sú pre ľudí zdravé a ktoré sa v tejto kvalite a kvantite získavajú len prostredníctvom rýb. Ryby poskytujú veľa rozličných vitamínov, tiež dôležité Omega-3-mastné kyseliny a vysoko kvalitné bielkoviny.

Preto nie je divu, že odborníci na výživu odporúčajú, konzumovať ryby raz až dvakrát do týždňa. Na druhej strane ochrancovia životného prostredia varujú pred nadmerným lovom rýb. Dobrá správa: So spoločnosťou GASTRO STAR môžete spokojným svedomím umiestniť ryby z veľkoobchodu na Váš jedálny lístok. Pretože naše domáce sladkovodné ryby pochádzajú z Aquakultur a náš sortiment morských rýb je takmer úplne certifikovaný - MSC.

 

Sladkovodné ryby

Odoberáme naše čerstvo chytené sladkovodné ryby od nášho hornorakúskeho partnera pre ryby Eisvogel, ktorý je priekopníkom prirodzeného chovu rýb. Domovom rybárskej farmy v Molln je prírodná rezervácia v Kalkalpen, druhá rybárska farma sa nachádza v prírodnej rezervácii Frial-Julisch-Venetien. Tu sú najlepšie podmienky na chovanie vysoko kvalitných rýb.

 

Morské ryby

V našom sortimente morských rýb venujeme veľkú pozornosť, poskytovaniu najlepšej kvality našim zákazníkom. Preto nakupujeme iba vo výnimočných prípadoch u dovozcov, ale získavame ryby od výrobcov z celého sveta, ktorých sme navštívili a skontrolovali. Preto máme kontrolu kvality v našich vlastných rukách.

Sortiment