Iba ak sme 100% presvedčený o našom produkte, zaradíme ho do nášho sortimentu.

Kvalita produktov
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Budete dostávať iba produkty, ktoré spĺňajú naše vysoké štandardy kvality.

Pre našich zákazníkov sme starostlivo vybrali približne 2 000 položiek. To je oveľa menej v porovnaní s ostatnými veľkoobchodníkmi s potravinami – máme však na to dobrý dôvod. Pretože uvádzame len zoznam kvalitných potravín, ktorých kvalitu a chuť sme osobne skontrolovali a sme o nich presvedčení.

Preto môžete nájsť niektoré veci, ktoré poznáte od iných veľkoobchodníkov s potravinami v našom sortimente márne. Chceme však, aby ste sa mohli spoľahnúť na kvalitu celého sortimentu našich výrobkov. A to je možné len vtedy, ak každý produkt spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Pred pridaním nového produktu do nášho sortimentu v spoločnosti GASTRO STAR je niekoľkokrát ochutnávaný a testovaný niekoľkými odborníkmi. Pri záverečnej skúške sú všetky zvyšné položky vyhodnotené v rozsiahlej ochutnávke. Našou pomocou sú kupujúci, produktoví manažéri, obchodní manažéri a majitelia. Iba v prípade, že sú presvedčení o výrobku, uvádzame ho do predaja. Zo 100 výrobkov, ktoré boli testované počas prvej degustácie, je v sortimente len 10 kusov.

Stojí toto úsilie za to? Áno. Pretože pomocou týchto prísnych pokynov vám môžeme poskytnúť záruku spokojnosti pre každú položku v našom sortimente.