Lahodné delikatesy: šaláty a nátierky, nádherné antipasty, paštéty a teriny - Všetko nájdete v našom sortimente.

Delikatesy
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Najjemnejšie delikatesy z manufaktúry.

Naše delikatesy sú vhodné najmä ako predjedlo. Svedomito vybrané špeciality pochádzajú zo závodu Hink a delikatesy od výrobcu Kugler. Tak rozmanité, ale všetky produkty majú jednu spoločnú vec: starostlivo vybrané prísady, najlepšie spracovanie, lahodná chuť a pravý pôžitok.

 

Paštéty a teriny

V našom sortimente paštét a terín ponúkame najvyššiu úroveň od tradičného viedenského výrobcu Hink. Pochúťky pripravuje gurmánsky šéfkuchár a denne sa pripravujú v malých množstvách precíznou ručnou prácou. Všetky výrobky sú pripravované podľa sofistikovaných receptov a konzervované bez prídavných látok, úplne sa vylučujú zvýrazňovače chuti.

 

Delikatesy - Šaláty a nátierky

U nášho partnera Kugler sú nielen najkvalitnejšie suroviny, taktiež sa oddeľujú recepty pre šaláty a nátierky. Kedže všetky delikatesy Kugler sú bez chemických prísad a látok zvyšujúcich chuť, produkty sú práve preto tak jedinečné v chuti..

 

Antipasty

Naše lahodné antipasty sú taktiež spracované v závode Kugler. Ako pri všetkých ostatných lahôdkach od spoločnosti Kugler aj tu platí: Spracovanie tých najlepších surovín, vyrobené za najprísnejších hygienických podmienok, umelé prísady sa nepoužívajú.

Sortiment