Nákup mäsa je vecou dôvery. Preto sa spoliehame na dlhoročných, spoľahlivých partnerov, ktorí nám dodávajú hovädzie, teľacie, bravčové mäso a taktiež divinu v prvotriednej kvalite.

Mäso
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Mäso z Rakúska prináša istotu a chuť.

Sortiment mäsa od spoločnosti GASTRO STAR nenecháva žiadosti otvorené. Naša spoločnosť sa sústreďuje na miestne a kvalitné mäso. Ako veľkoobchod orientovaný na gastronómiu, ponúkame aj vybrané juhoamerické hovädzie mäso, rovnako aj najlepšie časti amerického hovädzieho mäsa.

 

Hovädzie mäso

Typická kuchyňa je neoddeliteľná od pôžitku z hovädzieho mäsa, poznáme veľké množstvo kulinárskych pochúťok z hovädzieho mäsa. Nie len pre to venujeme pozornosť najvyššej kvalite našich produktov a sledovateľnému pôvodu v našich produktoch. Takmer celý náš sortiment hovädzieho mäsa pochádza z Rakúska, od značiek Almochsenfleisch, Schirnhofer Landmeister alebo hovädzie mäso značky nášho partnera Klaushof. Navyše máme pre Vás ponuku steakov a kvalitné hovädzie mäso z Južnej Ameriky a z USA.

 

Teľacie mäso

Teľacie mäso je veľmi jemné, svetlo ružové a obsahuje veľa bielkovín a málo tuku. To je jeden z dôvodov prečo toto mäso je nielen na vrchole gastronómov, ale taktiež je odporúčané mnohými odborníkmi na výživu. Náš sortiment teľacieho mäsa pochádza zo zvierat, ktoré samozrejme vyrastajú v prirodzenom prostredí a preto majú lepšie mäso - zaručuje to taktiež náš partner Schirnhofer.

 

Bravčové mäso

Bravčové mäso leží na tanieroch takmer najčastejšie. Je to predovšetkým preto, že je jednoduché na prípravu, chutí dobre a v porovnaní z hovädzím mäsom má nižšiu cenu. Ale nie je bravčové mäso ako bravčové mäso. Preto tvorí rakúske-prémiové bravčové mäso od spoločnosti Schirnhofer podstatnú časť tejto časti sortimentu. Samozrejme aj mäso od značky nášho partnera Klaushof - pochádza z Rakúska, t.j zvieratá sa narodili, vykrmovali, zabili a spracovali v Rakúsku.

 

Jahňacie mäso

Jahňacie mäso je nízkotučné, bohaté na bielkoviny a obsahuje veľké množstvo vitamínov a taktiež minerálnych látok. Taktiež je obzvlášť jemné. Veľkú časť našich jahniat odoberáme z Nového Zélandu, kde má chov oviec dlhú tradíciu. Jahňacie z Nového Zélandu je svetovo považované ako popredné v kvalite a chuti.

 

Divina

Divina nie je len lahodná, ale aj nesmierne zdravá. Na jednej strane má divina nízky obsah tuku a cholesterolu a na druhej strane je bohatá na bielkoviny, minerálne látky a vitamíny. Taktiež obsahuje - ako aj ryby - nenasýtené Omega-3-mastné kyseliny, ktoré sú pre ľudské telo obzvlášť veľmi dôležité. Počas divinovej sezóny, na jeseň, ponúka náš veľkoobchod ponuku čerstvého mäsa z Rakúska, zatiaľ čo zvyšok nášho sortimentu diviny je počas zvyšku roka zmrazený.

Sortiment