V oblasti múčnikov ponúkame chutí viac než dosť: sladké knedle a štrúdle, koláče, torty a dezerty. Všetko po čom srdce Vašich hostí túži.

Múčniky & Dezerty
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Sladké lahôdky v najlepšej kvalite.

Ponúkame Vám taktiež kompletný sortiment moderných múčnikov a dezertov. Doprajte vašim hosťom dezerty z vybranej veľkoobchodnej kvality.

 

Štrúdle

Tradičné štrúdle, najmä jablková sú legendárne. Ponúkame tieto tradičné múčniky z rozličných ciest a v rozličných úpravách od surových až po predpripravené.

 

Knedlíky

Ponúkame Vám na výber našu bohatú ponuku sladkých knedlíkov ako napríklad marhuľové, jahodové, gaštanové alebo tvarohové knedlíky. Naše knedlíky so slivkovým lekvárom sú veľmi obľúbené u našich zákazníkov obzvlášť počas zimnej sezóny.

 

Torty a koláče

Cukráreň Pfalzgraf nám dodáva vysoko kvalitné torty a koláče. Mnoho výrobkov je z časti ručná výroba, ktorá dáva tortám, koláčom a zákuskom remeselný nádych. Náš sortiment zahŕňa klasické a taktiež inovatívne výtvory - perfektné torty pre Vašu Gastronómiu.

 

Pečivo

Okrem klasických produktov ponúkame taktiež špeciálne dezerty, ktoré zaručene roztopia srdce každého hosťa. Naše starostlivo vybrané sladké pochúťky sú z cukrárne Walter, Heiß & Süß a Traiteur de Paris.

Sortiment