Naše salámové a šunkové špeciality odoberáme od špecializovaných výrobcov Schirnhofer a zaručujeme kvalitu bez kompromisov.

Salámy & Šunky
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Salámové a šunkové špeciality s ocenením za najvyššiu kvalitu produktov.

Najmä pri šunkách a salámach z veľkoobchodov sa vyplatí presný pohľad na výrobcu, pretože v tomto segmente produktov, nie sú všetci výrobcovia takí dôkladný v kvalite. Zákazníci spoločnosti GASTRO STAR, si môžu byť istí, že kupujú tú najlepšiu kvalitu.

 

Kvalita & Bezpečnosť

Náš výrobný partner Schirnhofer ako jediný väčší remeselnícky závod s mäsom v Rakúsku používa na výrobu svojich salámových a šunkových špecialít iba rakúske mäso Okrem toho Schirnhofer uvádza pri svojich produktoch značku AMA-Gütesiegel, ktorá predstavuje najvyššie ocenenie za najlepšiu kvalitu produktov.

AMA-Gütesiegel garantuje, spracovanie iba rakúskeho mäsa a produkty sú čisté a prirodzené. Výroba sa vykonáva podľa rakúskeho potravinového kódexu a pri výrobe prevláda nadštandardná úroveň hygieny.

Navyše platí tiež zákon o čistote - Schirnhofer: Žiadna múka a žiadny umelý dym v klobásach. Výsledkom je obzvlášť čistá chuť a vysoký pôžitok z klobás a šunkových špecialít Schirnhofer.

Istotu ponúka tiež certifikácia IFS výrobného zariadenia Schirnhofer s maximálnym počtom bodov na vysokej úrovni (100%), čo zaručuje najvyššiu kvalitu spracovania a hygienu.

 

Medzinárodné špeciality

Okrem miestnych kvalitných výrobkov ponúkame v našom sortimente taktiež skvelý výber medzinárodných šunkových špecialít. Zo Španielska prichádza slávna Serranoschinken, z Talianska máme špeciality ako Prosciutto, Bresaola, alebo Lardo di Castelucchio.

Sortiment