Či už čerstvé šaláty a zelenina, čerstvé produkty v prepravkách alebo mrazená zelenina. GASTRO STAR denne prináša najlepšiu kvalitu do Vašej kuchyne.

Šaláty & Zelenina
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Chuť a vitamíny: denne čerstvé v najlepšej kvalite.

Vegetariánska a vegánska kuchyňa patria tiež k trendom gastronómie, ktorým sa nemôžete vyhnúť. Moderná oceňovaná kuchyňa robí rafinované vegetariánske pokrmy, ktoré spájajú dokopy radosť a zdravie.

So spoločnosťou GASTRO STAR máte partnera, ktorý vám v tomto vývoji pomôže so šalátovým a zeleninovým sortimentom.

 

Hotové šaláty a zelenina

Naše hotové šaláty a zelenina od veľkoobchodníkov sa vyrábajú v bavorskej lahôdkovej manufaktúre Kugler, pod prísnymi hygienickými podmienkami, prirodzene a bez chemických prísad. Ak chcete zachovať čerstvosť a kvalitu na najvyššej úrovni, môžte sa spoľahnúť na našu spoločnosť.

 

Šaláty a zelenina v prepravkách

Ak chete radšej pracovať s čerstvými šalátmi a zeleninou z prepraviek, GASTRO STAR je spoľahlivý partner pre vašu gastronómiu po celý rok. Tovar dostávame denne čerstvý od spoločnosti Zeilberger našim zákazníkom do 24 hodín.

 

Mrazená kvalita

Samozrejme ponúkame aj širokú škálu mrazenej zeleniny. Naši výrobcovia zmrazia čerstvú zeleninu vo veľmi krátkom čase po zbere, aby sa ochránila chuť a zostali v produktoch všetky vitamíny.

Sortiment