Značka Sonntag ponúka jemné rezne a Cordon bleus z bravčového, teľacieho, morčacieho a taktiež kuracieho mäsa.

Sonntag
toggle Sidebar

Vaša výhoda

Produkty od značky Sonntag chutia ako domáce.

Rezne a Cordon bleus sú klasikou a preto sú pevnými hviezdami vo väčšine jedálnych lístkov v krajine. Prečo by ste sa mali spoliehať na komfortné výrobky v týchto dôležitých jedlách? Veľmi jednoduché. Pretože je to efektívnejšie, nevzniká žiadne hygienické riziko - a preto, že kvalita je vysoká. V slepých ochutnávkach naše produkty značky Sonntag už niekoľkokrát porazili čerstvo vypražený rezeň.

 

Najlepšie mäso

Rezne značky Sonntag sú vyrábané iba z najlepších častí z bravčového, teľacieho, kuracieho a morčacieho mäsa. Všetky zvieratá sú nepretržite monitorované veterinárnou medicínou a zaručujú tak najlepšiu a zdravú kvalitu mäsa.

 

Skutočná strúhanka

Dobrý rezeň obsahuje perfektne sušenú strúhanku. To je dôvod, prečo používame len originálne rakúske kvalitné strúhanky, vajcia a múku pre náš rezeň - a nič iné.

 

Tajomstvo

Výrobný proces je veľmi zložitý, aj keď recept znie ako z kuchárskej knihy od babičky: Mäso je solené, pražené - a potom ihneď zmrazené so špeciálnou metódou. Výsledkom je, že rezeň značky Sonntag je rovnako chutný ako domáci rezeň.

Sortiment